Scappa Nowoczesna wizja na solidnych fundamentach

Marka SCAPPA EYEWEAR powstała we Włoszech, kolebce wzornictwa. W miejscu, gdzie świat designu stale łączy się z codziennością, a każdy przedmiot od filiżanki, przez sprzęty AGD, po samochody, nie tylko służy użytecznością, ale przede wszystkim jest niesamowicie dopracowany pod kątem jakości, ergonomii, ale również wyjątkowej estetyki.

 

SCAPPA to marka, która czerpie ze swoich korzeni. Wykorzystuje wiedzę i poczucie estetyki słynnych włoskich projektantów, takich jak Tiziano i Susi Tabacchi. W każdy etap procesu projektowego zaangażowani są wykwalifikowani eksperci z Włoch i Polski, którzy korzystając z wysokiej jakości materiałów, tworzą zarówno estetyczne, jak i niezwykle wygodne w użytkowaniu kolekcje.

Za pięknem kryje się profesjonalizm

Powołania do życia pełnego finezji brandu podjęła się znana na polskim rynku spółka New Vision Optica. Firma z wieloletnim doświadczeniem specjalizująca się w tworzeniu modnych, eleganckich oraz sportowych opraw okularowych.


New Vision Optica w kreatywnym procesie projektowania współpracuje nie tylko wykwalifikowanymi specjalistami, dbającymi, by oprawy spełniały najwyższe normy jakości, ale również pasjonatami wzornictwa i designu.


Nowoczesne spojrzenie na potrzeby klientów, wykorzystywanie najlepszych materiałów oraz pasja do tworzenia niepowtarzalnych produktów sprawiają, że marka cieszy się rosnącą rozpoznawalnością na branżowym rynku.

91808918_3089366751084559_2166579016763441152_n

TWORZYMY, NIE PRODUKUJEMY

Umiejętnie wykorzystujemy naszą wiedzę i pasję, by w pełnym kreatywności procesie powstały kolekcje, pozwalające oddać charakter ich użytkownika. Pod czujnym, troskliwym okiem ekspertów projektowane są kształty, z których każdy jest na swój sposób wyjątkowy. 

Projekt 3D
szkic-scappa-sc-4016-c1_2 szkic-scappa-sc-4016-c1_1

NEW VISION OPTICA
ART OF GOOD DESIGN

Więcej o marce New Vision Optica przeczytasz na stronie: